On-line aukce - co dražíme

V případě příhozu 5 minut před koncem aukce je čas ukončení automaticky prodloužen o 5 minut, max. však o 2 hodiny.

104
Budha

Jiří Bouma

Budha

graf. list
15,3 x 10 cm

vyvolávací cena
600 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

101
bez názvu 4

Aneta Bendáková

bez názvu 4

grafický list
40 x 50 cm

aktuální cena
1200 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

102
V  dílně ručního papíru

Irena Štyrandová

V dílně ručního papíru

voucher - zážitek

aktuální cena
1600 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

103
Chrám v Yangonu, Myanma

Zdeněk Thoma

Chrám v Yangonu, Myanma

fotografie, rámováno
42 x 31 cm

aktuální cena
1200 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

105
Common mormon

Josef Pospíchal

Common mormon

fotografie, rámováno
45 x 30 cm

aktuální cena
1402 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

106
Světlo v nás

Lenka Krejčová

Světlo v nás

Fotografie
80 x 60 cm

aktuální cena
1400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

107
Tu chalupu bych chtěl

Helena Kitová

Tu chalupu bych chtěl

Akryl na desce, rámováno
50 x 70 cm

aktuální cena
5500 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

108
Podvečer

Helena Kitová

Podvečer

Olej na desce, rámováno
60 x 40 cm

aktuální cena
11500 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

109
Kytice

Lenka Šírová

Kytice

Olej na plátně, rámováno
65 x 85 cm

aktuální cena
10500 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

110
Staré zámecké schody

neznámý autor

Staré zámecké schody

Olej na plátně, rámováno
60 x 70 cm

aktuální cena
2400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

111
Kostel Nejsvětějšího Salvátora. Praha

neznámý autor

Olej na plátně, rámováno
60 x 70 cm

aktuální cena
1400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

112
Porcelánové pohárky

Alena Šumová

Porcelánové pohárky

2 ks, porcelán z Levína. Jen osobní odběr.
v. 12 cm

aktuální cena
600 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

113
Keramické čajové šálky

Alena Šumová

Keramické čajové šálky

2 ks, keramika z Levína. Jen osobní odběr.
v. 6 cm

aktuální cena
1300 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

114
Porcelánové šálky s podšálky

Alena Šumová

Porcelánové šálky s podšálky

v. 4 cm

aktuální cena
1000 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

nahoru