On-line aukce - co dražíme

V případě příhozu 5 minut před koncem aukce je čas ukončení automaticky prodloužen o 5 minut, max. však o 2 hodiny.

201
Čtyři v jednom

Jan Michalko

Čtyři v jednom

tempera
4 ks, 25 x 25 cm rámováno

vyvolávací cena
1800 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

203
Kolébka

Angelo Purgert

Kolébka

fotografie 2013 , z charitativního projektu Jiný svět
45 x 30 cm

vyvolávací cena
1500 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

210
Loučná v Krušných horách

Jiří Svoboda

Loučná v Krušných horách

fotoplátno
100 x 50 cm

vyvolávací cena
1000 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

213
Vodník

Martin Kuriš

Vodník

akvarel, ilustrace k pohádce Baryk
30 x 40 cm, rámováno

vyvolávací cena
7500 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

202
Ikona – Archanděl Michael

Martin Huk

Ikona – Archanděl Michael

tradiční technika - vaječná tempera
13 x 22 cm, jasanová deska

aktuální cena
1200 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

204
Holý vrch - Žáci

Jiří Svoboda

Holý vrch - Žáci

fotoplátno
50 x 100 cm

aktuální cena
1400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

205
bez názvu 4

neznámý autor

bez názvu 4

olejomalba
45 x 35 cm, rámováno

aktuální cena
2400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

206
Vazba květin

Kateřina Rettová

Vazba květin

workshop - úvod do tajů floristiky
2 - 3 h, pro 2 osoby

aktuální cena
2000 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

207
Makovice

Kateřina Lončáková

Makovice

grafika
22,5 x 31,5 cm, rámováno

aktuální cena
1900 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

208
Mísa keramická

Alena Šumová

Mísa keramická

Levín - ateliér UMĚ - glazovaná keramika ručně točená
průměr 25 cm

aktuální cena
1200 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

209
Leaf

Rostislav Král

Leaf

fotografie
30 x 45 cm

aktuální cena
2400 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

211
Ibišek

Vladimír Šavel

Ibišek

barevná kresba
68 x 43 cm, rámováno

aktuální cena
2800 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

212
Léto nad českou kotlinou

Vítězslav Vondra

Léto nad českou kotlinou

olejomalba na plátně
40 x 80 cm

aktuální cena
10000 Kč
konec aukce
Ukončena Detail

nahoru